C.M. LIMBĂ ȘI COMUNICARE + ARTE


1. Vârlan Nicoleta -prof. lb.română

                             - responsabil comisie

2. Crivoi Gabriela -prof. lb.română

3. Strinate Angelica -prof. lb.engleză-lb.franceză

4 . Modiga Ruxandra  -prof. lb.franceză

5. Moldoveanu Oana -prof. lb. engleză

6. Niță Gheorghe -prof. muzică

7. Gorea Mirela -prof. desen

8. Gorea Mirela -prof. desen


C.M. DISCIPLINE REALE


1. Petrea Paulina -prof. matematică

                            -responsabil comisie

2 .Dajbog Mirela -prof. matematică

3. Corneci Iulian -prof. chimie

4. Mocanu Lenuța -prof. biologie

5. Filer Simona -prof. biologie

6. Bocșan Iuliana -prof. fizică

7 . Ioniță Raluca  -prof. informatică

8. Neagu Daniela  -prof. ed. tehnologică

C.M. OM ȘI SOCIETATE + ED. FIZICĂ


1. Novac Mihăiță -prof. religie ortodoxă

                            -responsabil comisie

2. Mihăilescu Mihaela -prof. istorie/cult. civică

3. Mihăilescu Adrian -prof. istorie/cult. civică

5. Mihalache Daniel -prof. geografie

6 . Postelnicu Doru  -prof. ed. fizică și sport

7. Ochianu Marian -prof. ed. fizică și sport

C.M. DIRIGINȚI


1. Dajbog Mirela  -diriginte cls. a V-a Șc. Nr.1

                              -responsabil comisie 

2. Ochianu Marian -diriginte cls. a VI-a Șc. Nr.1     

4. Novac Mihăiță -diriginte cls. a VII-a Șc. Nr.1

5. Manole Oana -diriginte cls. a VIII-a Șc. Nr. 1

6. Vârlan Nicoleta -diriginte cls a V-a Șc.Nr.2

7. Strinate Angelica -diriginte cls a VI-a Șc.Nr.2

8. Ioniță Raluca -diriginte cls a VII-a Șc. Nr. 2

9. Petrea Paula -diriginte cls a VIII-a Șc. Nr. 2

C.M. ÎNV. PREȘCOLAR


1.Banea Titina-prof. înv. preprimar

                         -responsabil comisie

2.Stan Gina-prof. înv. preprimar

3.Enache Jana Monica-prof. înv. preprimar

4.Susanu Ionela-prof. înv. preprimar

5.Iamandi Mariana Carmen-educatoare


C.M. ÎNV. PRIMAR

1.Costin Elena-prof. înv. primar

                         -responsabil comisie

2.Paraschiv Marcela-prof. înv. primar

3.Ene Antigona-prof. înv. primar

4.Mocanu Valentina-prof. înv. primar

5.Mihăilă Mihaela-prof. înv. primar

6.Suvac Veronica-învățător

7.Stegaru Ana Maria-prof. înv. primar

8.Mocanu Liliana-prof. înv. primar

9.Onica Oana -prof. înv. primar